O nás

Veronika-Novachkovska-s-maminkou-eshop-Spleteno-pletene-deky

 Do vašich objednávek vkládáme spolu s mou maminkou pozitivní energii. Chceme, aby vám naše výrobky dělaly dlouho radost. 

 

Pletení a tvoření mě fascinuje od dětství.

Jak už to bývá, povinnosti mi časově nedovolily se tvoření a pletní věnovat tolik, kolik jsem chtěla. Až setkání s paní, která vyráběla vlněné panenky, mě opět vrátilo do toho krásného světa. Její vlněné panenky byly tak kouzelné, že jsem si moc přála mít jednu doma a pověsit ji dcerce nad postýlku. A nebyla jsem sama. O panenky byl takový zájem, že mi trvalo několik dnů, než se mi podařilo si jednu objednat. Na moment, kdy jsem tuto panenku držela v rukou, nikdy nezapomenu. V malé panence bylo vloženo tolik lásky, pozornosti, pozitivní energie a zkušeností, její vliv na mě byl opravdu magický. Pro někoho možná nepochopitelné, ale lidé, kteří si cení ruční práci přesně ví, co mám na mysli. 

Dotyk jemné vlny mi učaroval. Propadla jsem kouzlu vlny, plstění, předení a tkaní. Postupně jsem zkoušela různé techniky a našla svůj styl. Tentokrát jsem na to nebyla sama. Přidala se ke mně mamka a panenky jsme vyráběly ve svém volném čase spolu. Nejdříve jen pro kamarádky. Poptávka však narůstala a my panenky, které jsme začaly nazývat "Vlněnky", začaly prodávat. 

 

Veronika-Novachkovska-spleteno-eshop-pletene-deky

S pletením výrobků mi pomáhá má maminka. Právě společné podnikání nás sblížilo jako nikdy předtím a já si toho velmi vážím.

 

Pletené deky jsou naším hlavním produktem. Nabízím desítky různých vzorů.

Protože stále zkouším nové techniky, koupila jsem si létě 2020 klubko příze pro pletení na prstech. O mé první deky byl zájem, který jsem nečekala. Ukázalo se, že lidem na trhu chybí pořádné, kvalitně zpracované pletené deky. Co víc, chybí jim deky, u kterých si mohou určit velikost, barvu a vzor. A přesně to - pletené deky na míru - je to, co pleteme nejčastěji. 

Po mnoha měsících urputného hledání jsme vytvořily rozsáhlý katalog vzorů pletených dek, dbáme na vysokou kvalitu dek a pečlivé balení balíčků. Zároveň se učíme nové techniky a rozšiřujeme své znalosti tak, abychom vám mohly nabídnout neokoukané a netradiční dekorace pro váš domov. Příkladem jsou drátěné stromy s drahými kameny nebo macramé dekorace

 

Podnikání s dětmi má své výzvy

Při pletení dek a tvoření dekorací se nám pod nohami motají dva malí špunti. A musím se přiznat, že je občas boj dodržet termíny expedice. Naštěstí na vše nejsem sama, moje maminka je mou obrovskou podporou. Pokud by přesto mělo dojít ke zdržení vaší objednávky, můžete mít jistotu, že vás budu informovat a najdeme společné řešení.

 

Naše plány do budoucna

Naší vizí je vytvořit pro vás krásnou online galanterii a obchod s našimi autorskými výrobky, které vám dělají radost. Zároveň vám tímto chci poděkovat za vaši podporu a všechny objednávky. Jste to právě vy, kdo nám svými objednávkami dává tu správnou energii a smysl našemu snažení. 

 

Moc ráda uvítám jakýkoliv váš dotaz, který mi můžete napsat na info@spleteno.cz

S úctou,

Veronika a Eva 

Majitelky e-shopu Spleteno.cz